Szkółka Roślin Iglastych IGLAKI_PL Warszawa
   
 

Poszukujemy ogrodników i projektantów - oferta współpracy

iglaki Warszawa tuja

Nasza Szkółka Iglastych Roślin Ozdobnych IGLAKI_PL zlokalizowana jest na obrzeżach Wilanowa w pobliżu nowo powstałych osiedli i domów jednorodzinnych. Klienci indywidualni jak i administratorzy osiedli obecnie coraz częściej poszukują firm profesjonalnie projektujących, sadzących oraz pielęgnujących zieleń. Ze względu na skalę produkcji i konieczność jej właściwego prowadzenia Szkółka nie zajmuje się projektowaniem i nasadzeniami roślin mimo wielu propozycji ze strony naszych Klientów dlatego zależy nam na współpracy z Państwem w tym zakresie.

W zwiazku z powyższym proponujemy Państwu możliwość bezpłatnej i niezwykle skutecznej -bo bezpośredniej- reklamy Państwa firmy. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych specjalnie dla ogrodników, projektantów ogrodów i terenów zielonych przygotowaliśmy wyeksponowane miejsce na pozostawienie wizytówek, które udostępniane są osobom zainteresowanym. Nieoczekujemy żadnej prowizji z Państwa strony od zdobytego zlecenia.

Architektom i firmom zajmującym się nasadzeniami roślin wysyłamy dwa razy do roku oferty (cennik). Oferty wysyłane są tradycyjną pocztą lub za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku e-mail są to oferty tekstowe zajmujące jedynie około 150 KB pojemności. Aby nie obciążać serwerów obsługujących Państwa pocztę elektroniczną aktualne zdjęcia konkretnej partii roślin wysyłamy, jedynie po uprzednim uzgodnieniu

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani regularnym otrzymywaniem naszych ofert, a Państwa firma nie znajduje się w naszej bazie (lub dotychczasowe dane uległy zmianie) to prosimy o podanie nam, za pomocą maila lub telefonicznie, następucych danych kontaktowych:

  • adres e-mail lub dane adresowe do kontaktu listowego
  • nazwa firmy lub imię i nazwisko
  • adres www. - jeśli firma posiada
  • telefon - podanie telefonu jest niezbędne, gdyż przed dopisaniem danych do bazy zawsze je weryfikujemy

Z wyrazami szacunku
Joanna i Bogdan Żmijewscy

 


Prosimy o przesyłanie danych kontaktowych na adres: iglaki@iglaki.pl

 

 

 
 
created by ekipa IGLAKI.pl