Szkółka Roślin Iglastych IGLAKI_PL Warszawa
   
 

Szanowni Państwo

Nasza Szkółka Roślin Iglastych IGLAKI_PL wyspecjalizowana jest w produkcji ozdobnych drzew i krzewów iglastych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oprócz młodych roślin nastawieni jesteśmy również na produkcję dużego i średniego materiału iglastego w tym w szczególności na zimozielone żywopłoty.
Produkowany materiał roślinny wykorzystywany jest z powodzeniem przez klientów indywidualnych jak i współpracujących z nami architektów krajobrazu i firmy ogrodnicze w tworzeniu ogrodów, skwerów publicznych i obsadzeń budynków.

Na rynku w tej branży działamy od 1988 roku. Produkcją kierują wyłącznie osoby z wysokimi kwalifikacjami po ukończeniu studiów na SGGW. Oferowany materiał pochodzi wyłącznie z własnej produkcji, dlatego gatunki i odmiany właściwie dobrane są pod względem odporności na polskie warunki klimatyczne.

Szkółka zlokalizowana jest na obrzeżach Wilanowa (Warszawa). W punkcie sprzedaży przy Szkółce oferujemy rośliny po cenach producenta. Ze strony naszej obsługi możecie Państwo licyć na bezpłatne porady ogrodnicze w tym związane z doborem roślin pod względem warunków glebowych i kompozycji, które ułatwią samodzielne wykonanie ogrodu. Szkółka jednakże nie zajmuje się projektowaniem ogrodów - klientom indywidualnym udostępniamy wizytówki firm ogrodniczych i zdjęcia ogrodów wykonanych przez profesjonalnych projektantów terenów zielonych i i ogrodnikow.

W przeciwieństwie do punktów sprzedaży dysponujemy obok placu sprzedaży urządzonym dużym ogrodem ( ogród ma około 20 lat) w którym możecie Państwo obejrzeć z bliska wszystkie oferowane przez nas gatunki roślin w różnych aranżacjach.

W związku z rozpoczętym sezonem wiosna 2011r mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową poszerzoną o kilka pozycji ofertę cenową. Wierzymy że produkowany przez nas materiał spełni Państwa oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy
Joanna i Bogdan Żmijewscy

 

 

 
 
created by ekipa IGLAKI.pl